EB i komunikacja

EB to ciągle jeszcze dość nowa dziedzina na pograniczu HR, marketingu i komunikacji, ale na szczęście blogów poświęconych tej tematyce nie brakuje. Jeśli szukacie inspiracji, chcecie lepiej argumentować potrzebę prowadzenia działań EB-owych w Waszej organizacji albo rozerwać się słuchając EB-owych treści, zajrzyjcie!

 

Maja Gojtowska

Blog poświęcony przede wszystkim zagadnieniom związanym z komunikacją i budowaniem zaangażowania, zarówno online jak i offline. Jeśli poszukujesz treści stroniących od stereotypów i posługujących się konkretnymi przykładami, nie rozczarujesz się.

 

Candidate Experience

To kultowy już blog poświęcony tematom związanym z EB. Rzadkie wpisy zdecydowanie rekompensuje ich jakość – jeśli szukacie dojrzałego spojrzenia w dziedzinie, która istnieje w Polsce od niedawna, zajrzyjcie 🙂

 

Części wspólne

Blog poświęcony zagadnieniom komunikacji wewnętrznej, pełen wskazówek, inspiracji i dobrych praktyk. Autorka nie tylko już zgromadziła tam ogrom wiedzy, ale też regularnie udostępnia go o nowe wpisy. Koniecznie zajrzyjcie jeśli interesuje Was temat komunikacji!

 

Wizerunek pracodawcy

Wywiady, nowinki branżowe opatrzone komentarzem, refleksje – to wszystko odnajdziecie na blogu. Częste wpisy zdecydowanie pomagają pozostać na bieżąco na dynamicznie rozwijającym się  rynku EB-owym.

 

 

Out of box

Blog poświęcony wizerunkowi pracodawcy, prezentujący zagadnienia związane zarówno z wewnętrzym, jak i zewnętrznym EB. Warto zajrzeć również na fanpage na Facebooku, gdzie regularnie pojawiają się komentarze EB-owych newsów.

 

Espresso Employer Branding (podcast)

Chyba pierwszy podcast nagrywany po polsku poświęcony zagadnieniom związanym z EB. Jeśli lubicie tę formę, warto spróbować! Przyjemnie nagrane luźne wywiady ze specjalistami z różnych dziedzin pozwolą Wam rozerwać się w EB-owym klimacie.

Error: Feed has an error or is not valid