HR i zarządzanie

Blogi poświęcone szeroko pojętemu HR-owi prezentujące zarówno teorię, HR-owe kejsy jak i refleksje autorów. Jeśli zależy Ci na rozwoju osobistym, te lektury na pewno Ci w tym pomogą!

Dariusz Użycki

To ciekawa propozycja dla tych leaderów, którzy zainteresowani są zarówno rozwojem profesjonalnym jak i osobistym. Związane z różnymi aspektami pracy, od CV przez social media po zarządzanie zespołem, i naprawdę ciekawie napisane, stanowią wspaniałą lekturę dla (aspirujących) managerów HR!

 

HR na obcasach

Blog poświęcony zagadnieniom związanym z HR, prezentujący treści związane z procesami HR, wydarzeniami branżowymi, jak również rozwojem osobistym. A gdy szukacie odmiany, sekcja „HR po godzinach” dostarczy Wam refleksji autorki niekoniecznie związanych z pracą.

 

Kobieta Managerem

Blog nie tylko HRowy i wcale nie tylko dla kobiet 🙂 Jestem pewna, że każdy coś tu dla siebie znajdzie. Autorka w ciekawy sposób prezentuje zagadnienia związane m.in. z zarządzaniem – lektura polecana dla każdego managera zespołu.

 

HR z pasją

Blog koncentruje się na różnorodnych tematach wewnątrz HR. Mowa więc o zaangażowaniu i budowaniu zespołów, trochę o EB, trochę o wydarzeniach branżowych.

 

HR ma znaczenie

Blog porusza wyjątkowo różnorodną tematykę, jednocześnie wszystkie treści są jak najbardziej przeznaczone dla HR-owców. Jest i o tym, co wewnątrz organizacji, jak i o tym, co na zewnątrz.

 

Paulina Basta

Jeden z najpopularniejszych blogów HR-owych tak wśród profesjonalistów, jak i tych, którzy HR-em interesują się poza pracą. Bardzo zdroworozsądkowa perspektywa i ciekawy styl autorki gwarantują przyjemną lekturę.