HR i zarządzanie

Blogi poświęcone szeroko pojętemu HR-owi prezentujące zarówno teorię, HR-owe kejsy jak i refleksje autorów. Jeśli zależy Ci na rozwoju osobistym, te lektury na pewno Ci w tym pomogą!

 

Nie mów do mnie kadrowa 

Jeden z najbardziej rozpoznawanych blogów w naszej branży, pełen HR-owych memów 😉 i nie tylko! Refleksje związane z wszelkimi obszarami pracy HR-owca i zachwycający styl to znak rozpoznawczy bloga.

Error: Feed has an error or is not valid.

 

Agnieszka Ciećwierz 

Blog Agnieszki to wyjątkowo aktywne źródło wiedzy na tematy związane z HR. Szeroki zakres tematyczny uwzględnia zarówno obszary związane z rekrutacją, diagnozowaniem potrzeb firmy jak i zarządzaniem zespołem.

 

How 2 HR

Blog powstały w 2018 roku jest już pełen ciekawych treści. Wiele z nich koncentruje się na tematyce związanej z EB, jednak szeroka perspektywa bloga zadecydowała o umieszczeniu go w kategorii związanej właśnie z HR. Po nowe, świeże spojrzenie na branżę zapraszam właśnie tutaj.

 

Sposoby na zasoby

Blog prowadzony przez Rafała Jatczaka stanowi ciekawe uzupełnienie biblioteczki dzięki swojej wyjątkowej perspektywie. Znajdziecie tu treści, które powinni znać HR-owcy, często jednak dedykowane kandydatom – jeśli pragniecie podzielić się z nimi ciekawymi wpisami, znajdziecie je na tym blogu.

Error: Feed has an error or is not valid.

 

Dariusz Użycki

To ciekawa propozycja dla tych leaderów, którzy zainteresowani są zarówno rozwojem profesjonalnym jak i osobistym. Związane z różnymi aspektami pracy, od CV przez social media po zarządzanie zespołem, i naprawdę ciekawie napisane, stanowią wspaniałą lekturę dla (aspirujących) managerów HR!

 

HR na obcasach

Blog poświęcony zagadnieniom związanym z HR, prezentujący treści związane z procesami HR, wydarzeniami branżowymi, jak również rozwojem osobistym. A gdy szukacie odmiany, sekcja “HR po godzinach” dostarczy Wam refleksji autorki niekoniecznie związanych z pracą.

Error: Feed has an error or is not valid.

 

Kobieta Managerem

Blog nie tylko HRowy i wcale nie tylko dla kobiet 🙂 Jestem pewna, że każdy coś tu dla siebie znajdzie. Autorka w ciekawy sposób prezentuje zagadnienia związane m.in. z zarządzaniem – lektura polecana dla każdego managera zespołu.

Error: Feed has an error or is not valid.

 

HR z pasją

Blog koncentruje się na różnorodnych tematach wewnątrz HR. Mowa więc o zaangażowaniu i budowaniu zespołów, trochę o EB, trochę o wydarzeniach branżowych.

Error: Feed has an error or is not valid.

 

HR ma znaczenie

Blog porusza wyjątkowo różnorodną tematykę, jednocześnie wszystkie treści są jak najbardziej przeznaczone dla HR-owców. Jest i o tym, co wewnątrz organizacji, jak i o tym, co na zewnątrz.

Error: Feed has an error or is not valid.

 

Paulina Basta

Jeden z najpopularniejszych blogów HR-owych tak wśród profesjonalistów, jak i tych, którzy HR-em interesują się poza pracą. Bardzo zdroworozsądkowa perspektywa i ciekawy styl autorki gwarantują przyjemną lekturę.

Error: Feed has an error or is not valid.