To kontynuacja rozmowy z Anią Sarnacką – Smith, założycielką firmy EFFECTIVENESS. Ania przez wiele lat pracowała w firmie PR’owej jako manager. W pewnym momencie swojego życia postawiła wszystko na jedną kartę – swoją karierę, swoje życie osobiste – i … założyła swoją firmę, która działa w Polsce a Ania w tym samym czasie przeprowadziła się do USA. Ania mówi o sobie, że jest konsultantem HR z wieloletnim doświadczeniem menadżerskim, wspiera szefów w doborze pracowników i takim ułożeniu pracy, aby każdy miał możliwość, wykorzystania swoich mocnych stron, oraz wspiera w kształtowaniu postawy liderskiej. Ania wprowadziła do Polski badanie kompetencji DISC D3 i 360 Indicator. Jest autorką dwóch książek „Everest Lidera” oraz „Siła różnic w zespole”, ponadto pisze bloga disc.com.pl. Swój zespół EFFECTIVENESS prowadzi zdalnie, bo jak wspomniałam wcześniej, na co dzień mieszka w USA.
Z Anią będę kontynuowała rozmowę o jej ostatniej książce oraz o badaniu kompetencji DISC. Tym razem z Anią porozmawiamy o:
🎤 Millenialsach i pokoleniu Z;
🎤 o badaniu, które przeprowadziła a dotyczy ono sytuacji kobiet w biznesie;
🎤 podejmowaniu decyzji.

Zachęcam Was do śledzenia działań Ani – znajdziecie ją tutaj:
👉 FB: https://www.facebook.com/TheLeadershipAcademyAnnaSarnackaSmith/
👉 LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/annasarnackasmith/
👉 Strona www: https://disc.com.pl/
👉 O książkach Ani możecie poczytać tutaj: https://disc.com.pl/moje-ksiazki/

Linki, o których Ania wspomina w podcaście:
👉 https://www.amyporterfield.com/amy-porterfield-podcast/
👉 https://michaelhyatt.com/
👉 https://www.marieforleo.com/blog/

Zachęcam Was również na zasubskrybowania mojego podcastu na Waszym ulubionym kanale 🙂
I zapraszam Was również do mnie na LinkedIn (👉 https://www.linkedin.com/in/agnieszkawidacka/) oraz na Instagram (👉 https://www.instagram.com/fit_hrka/) – dzięki temu będziecie na bieżąco z ciekawymi zagadnieniami HR’owymi (również związanymi ze zdrowiem za biurkiem 🤩)
Serdecznie zapraszam!🎤🎧

Posłuchaj podcastu na spreaker.com

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.