Co to jest biohacking? Jak ruch wpływa na nasze życie, na naszą pracę, kreatywność, koncentrację? Na te i na inne tematy rozmawiam z Tomkiem Olchawą w kolejnym odcinku podcastu HR-UP! HR na wyższym poziomie. Jest to kolejny odcinek z serii #zdrowiezabiurkiem.
Tomek Olchawa, to trener przygotowania motorycznego oraz fizjoterapeuta. Od dziecka związany ze sportem – pływanie, piłka nożna, sporty walki i crossfit – to główne nurty, które pochłaniały i wciąż pochłaniają jego energię i godziny treningów. Na codzień możecie go spotkać w Forum Treningu, gdzie zajmuje się prowadzeniem treningów w szerokim zakresie. Od nowicjuszy treningu siłowego do sportowców. Tomasz prowadzi także podcast – Around The Sport, gdzie rozmawia z gośćmi na tematy związane z treningiem, dietą, leczeniem ruchem i aspektami psychologicznymi w treningu.

W tym odcinku z Tomkiem:
👉 przybliżymy Wam pojęcie biohackingu;
👉 porozmawiamy o tym jak zwiększyć swoją koncentrację w pracy;
👉poruszymy temat zbawiennej mocy snu;
👉 opowiemy Wam jak zacząć zdrowo trenować;
👉 oraz będziemy się zastanawiać nad odpowiednią dietą, a także porozmawiamy o suplementach.

Tomka możecie znaleźć:
👉 na IG: https://www.instagram.com/tommy.olchawa/
👉 jego podcast: https://tiny.pl/tns6d
👉 Forum Treningu w Krakowie: http://www.forumtreningu.pl

Książka, którą Tomek poleca „Homo Immobilis – Trenuj, pracując”, Katy Bowman: https://tiny.pl/77wfm
Zachęcam Was również na zasubskrybowania mojego podcastu na Waszym ulubionym kanale 🙂 I zapraszam Was również do mnie na LinkedIn (👉 https://www.linkedin.com/in/agnieszkawidacka/) oraz na Instagram (👉 https://www.instagram.com/fit_hrka/) – dzięki temu będziecie na bieżąco z ciekawymi zagadnieniami HR’owymi (również związanymi ze zdrowiem za biurkiem 🤩) Serdecznie zapraszam!🎤🎧

Posłuchaj podcastu na spreaker.com

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.